Kapitánske kurzy

kormidlo
Spolupráca s Námorným úradom SR.
Preukaz s celosvetovou a časovo neobmedzenou platnosťou.
Praktický výcvik v HR aj SR.

Atraktívne eventy na mori

srdceRegata Gentleman Sailing.
Gurmánska plavba.
Teambuilding na lodi.
Firemné plavby.

Komplexné služby

kotva
Špecializovaný jachtársky e-shop.
Poradenstvo pri plánovaní plavby.
Poistenie skippera YACHT-POOL.
Cestovné poistenie ECP.

Online rezervácia

Jachtársky večer s Petrom Tomaschom o plachtách

Pripravujeme pre Vás nové premietanie.
Dňa 21.6.2017 o 17:30 v Kafé Lampy Vám skúsený jachtár Peter Tomasch príde porozprávať o práci s plachtami a o ich správnom trimovaní. Nezabudnite sa prihlásiť na našom webe čo najskôr, počet miest je limitovaný kapacitou miestnosti.

Milí jachtári, veľmi pekne ďakujeme za Váš záujem o túto prezentáciu. Jej kapacita za zaplnila veľmi rýchlo. Mrzí nás, že už nie je možné prihlásiť sa, ale verím, že ju čoskoro zopakujeme. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

 
Gentleman Sailing 2017

16. ročník tradičného a obľúbeného jachtárskeho podujatia tento rok štartoval opäť z nového prístavu – z maríny Baotič v mestečku Seget Donji pri Trogire. Krásna nová marína privítala 13 posádok na lodiach v dvoch kategóriách – Bavaria 46 Cruiser a Sun Odyssey 439. Ako doteraz vo všetkých ročníkoch, medzi účastníkmi boli jachtári od úplných začiatočníkov až po ostrieľaných morských vlkov...  Viac o regate Gentleman Sailing 2017 sa dočítate tu.
Chcete vyhrať ročné predplatné časopisu YACHT? Napíšte nám, ako sa Vám páči článok o regate GS 2017 (resp. ak ste sa podujatia zúčastnili, ako sa Vám páčila samotná regata) a ôsmich z Vás odmeníme! Svoje dojmy môžete písať tu, prípadne mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

* * * * *

Podeľte sa s nami a ostatnými jachtármi o vaše skúsenosti!

Napíšte nám, aká bola loď, na ktorej ste plávali, či bolo v maríne všetko v poriadku, či boli na vás milí v chartrovke, aké ste mali počasie, čo neobvyklé ste zažili, kam sa chystáte nabudúce,... Chceme sa neustále zlepšovať a preto je pre nás spätná väzba od Vás veľmi dôležitá. Ďakujeme za váš vzácny čas!  Pridať referenciu.

Referencie

Vladimír Psalman, Piešťany-Bratislava
6.11.2012
Som námorný kapitán, licencia A. Ďakujem za promtné vybavenie prenájmu kvalitnej lode. S Maxom mám výborné skúsenosti.
Marian, Malinovo
30.7.2014
Tento rok opäť prenájom lode v Chorvátsku cez MAXO YACHTING, plus mapy pre plánovanie dlhšej trasy, ktoré vám v chartery nedajú. Spomeniem ešte kapitánsky kurz vo vysokej kvalite, ktorý som tento rok absolvoval. Dlhodobá spokojnosť.
Ľubomír Vanco, Mnichov
28.2.2014
K MAXO ma doviedol môj kamarát, ktorý má s nimi už dlhodobo najlepšie skúsenosti.Môj prvý kapitánsky kurz som absolvoval ešte v niekdajšej Juhoslávii, kde mám aj moju plachetnicu Dehler 34. Keďže toto oprávnenie nemá internacionálne nejakú hodnotu, rozhodol som sa absolvovať u MAXO novú - interacionálne uznávanú kapitánsku skúšku. Prednášajúci zapojili do učiva veľa osobných zážitkov na mori, nebola to len suchá teória. Túto rodinnú atmosféru vrelo všetkým odporúčam.

MAXO s.r.o.
Černyševského 26
851 01 Bratislava
tel: 02 62 522 722
mob: 0917 630 217
 yachting@maxo.sk
MAXO na Facebooku
skype: maxo.yachting maxo.yachting

Slovak Croatian English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top