Charter

Nenašli ste v online rezervačnom systém loď podľa svojich predstáv? Napíšte nám!


captcha
Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

Tu nájdete linky na všetky chartrovky, s ktorými spolupracujeme. Ak nájdete loď podľa Vašich predstáv na ktorejkoľvek z týchto stránok, neváhajte nás kontaktovať. Vybavíme za Vás všetko potrebné, máte to bez starostí a loď budete mať za najvýhodnejšiu možnú cenu.

Ak poznáte ďalšie spoločnosti, ktoré majú zaujímavú ponuku lodí, dajte nám vedieť, radi nadviažeme novú spoluprácu. Zoznam priebežne aktualizujeme.

Čítať ďalej: Charterové spoločnosti

MAXO v spolupráci so Školou varenia na vlnách organizuje Gurmánsku plavbu, ktorá sa tradične koná v septembri v chorvátskej Dalmácii na nadštandardnom katamaráne Lagoon 440.  Šéfkuchárom na lodi je Marcel Ihnačák, špičkový odborník na stredomorskú kuchyňu. Počas pobytu na lodi Vás naučí všetko, čo k vareniu neodmysliteľne patrí - od nákupu surovín na miestnych trhoch, prípravu šalátov, vlastnoručne pripravených cestovín, pizze a upečeného chleba, cez ľahké predjedlá a hlavné jedlá z morských živočíchov a mäsa až po rôzne sladké jedlá a delikátne dezerty. Všetky jedlá si samozrejme budete môcť tiež sami pripraviť i zjesť :) Domov si určite odnesiete desiatky nových osvedčených receptov. Nebude chýbať ani degustácia miestnych špecialít. K programu samozrejme neodmysliteľne patrí jachting okolo kúzelných miest a ostrovčekov Dalmácie, objavovanie zákutí rybárskych mestečiek a kotvenie v zátokách. Niekoľko záberov z tohto atraktívneho podujatia si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

V prípade, že Vás podujatie tohto druhu zaujalo a radi by ste sa zúčastnili školy varenia na vlnách, neváhajte nás kontaktovať. Radi pre Vás pripravíme plavbu podľa Vašich predstáv v Chorvátsku, Taliansku či v inej krajine podľa Vašich preferencií. Plavba je obzvlášť vhodná pre ucelené skupiny priateľov či kolegov, v prípade záujmu však radi zorganizujeme aj "zbieračku" pre individuálnych záujemcov.

 

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť splniť si svoj sen a zúčastniť sa plavby okolo sveta na plachetnici.

World ARC 2014/15 je už 14 ročník organizovanej plavby okolo sveta a ktorá trvá približne 15 mesiacov. Celková dĺžka trasy je 26 000 NM a je rozdelená na vyše 20 úsekov. Trasa začína v Karibiku na ostrove Svätá Lucia, prechádza Panamským prieplavom, súostrovím Galapágy, exotickými lokalitami v južnom Pacifiku, severnou Austráliou a pokračuje ďalej cez Bali, Vianočný ostrov, Maurícius, Kapské mesto, Salvador v Brazílii a končí zase na ostrove Svätá Lucia. Flotilu tvorí 40 lodí.

Počas celej trasy tvoria posádku stabilne kapitán a jeden člen posádky. Maximálny plánovaný stav posádky (vrátane kapitána) sú štyria ľudia. Niektoré etapy sú už zaplnené ale na viaceré je možnosť pridať sa ako jeden alebo dvaja ďalší členovia posádky. Prvá etapa začína 11.1.2014 na ostrove Svätá Lucia. Bližšie informácie o etapách nájdete v itinerári.

World ARC nie je len o plachtení, ale je to taktiež o jachtárskych stretnutiach pred a po etapách, ktoré robia toto dobrodružstvo ešte vzrušujúcejšie.

Poplatky za plavbu na osobu:
- každá etapa je spoplatnená sumou 125 ₤/ osoba (bez ohľadu na dĺžku etapy)
- trasový poplatok je 0,6 ₤ na 1 Nm (táto položka je teda podľa dĺžky etapy) a delí sa počtom osôb v posádke
- podiel na lodnej pokladni (proviant, prístavné poplatky, palivo, ...)

Pre bližšie info nás kontaktujte.

yacht pool logoŠkôd pri prevádzke plavidla sa môže stať nesmierne množstvo a ak nemá skipper patričné poistenie, môže ho to v prípade nepriaznivých okolností vyjsť veľmi draho.
Pre kapitánov ponúkame možnosť poistenia lode a posádky cez YACHT-POOL.

Poistenie sa uzatvára na obdobie 1 roka (od požadovaného dátumu) a platí Vám opakovane pre všetky plavby počas daného roka. Je možné uzavrieť nasledovné poistenia:

 • Poistenie zodpovednosti skipperaod 97 € / rok (plachetnica, krytie do 5 miliónov €)
 • Úrazové poistenie skippera a posádkyod 42 € / rok (krytie do 155 000 € trvalé následky, do 60 000 €  pátranie a záchrana, do 77 000 € v prípade smrti) – pozor, nezahŕňa liečebné náklady, preto odporúčame zároveň aj poistenie od ECP
 • Poistenie kaucieod 64 € / rok (podľa výšky kaucie, poistné je 10% z kaucie. Pozor, nezbavuje povinnosti zložiť kauciu pri preberaní lode! V prípade poistnej udalosti treba nárokovať vrátenie strhnutej kaucie u poisťovne.)
 • Poistenie následných škôdod 85 € / rok
 • Poistenie storna rezervácie4,9% z poistnej sumy

Prečo špeciálne poistenie od YACHT-POOL?
Poistné podmienky na stiahnutie

Čítať ďalej: Poistenie lode a posádky YACHT-POOL

Pred vycestovaním do zahraničia by ste nemali zabudnúť na cestovné poistenie. Pre členov posádky rekreačnej jachty odporúčame uzavrieť poistenie od Európskej cestovnej poisťovne, nakoľko poistenie kryje aj rekreačný jachting.

Krátkodobé cestovné poistenie - (uvedené ceny poistného sú orientačné, záväzná je cena potvrdená poisťovňou)

 • Poistenie liečebných nákladov Plus
  Poistenie len do Európy, poistné krytie liečebných nákladov do 200 000 €, poistenie pátrania a záchrany do 7 000 € vrátane horskej služby na Slovensku.
  Poistné na 7 dní, oblasť Európa  10,70 €
 • Cestovné poistenie Plus
  Poistné krytie liečebných nákladov do 200 000 €, poistenie pátrania a záchrany do 7 000 €.
  Navyše poistená aj batožina do 2 000 €, zodpovednosť za škody spôsobené na majetku alebo zdraví do 200 000 €, trvalé následky úrazu do 34 000 €, poistenie zmeškania dopravného prostriedku a oneskoreného návratu do vlasti a asistenčné služby.
  Poistné na 7 dní, oblasť Európa  12,90 €
 • Komplexné cestovné poistenie
  Poistenie storna, liečebných nákladov, batožiny, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti za škody, poistenie pátrania a záchrany vrátane horskej služby, poistenie zmeškania dopravného prostriedku, poistenie pre prípad prerušenia cesty. Spoluúčasť pri poistení storna 10%.
  Poistné až do 22 dní, oblasť Európa, zájazd v hodnote do 500 €  15,90 €
 • Komplexné cestovné poistenie Plus
  Poistenie storna, liečebných nákladov, batožiny, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti za škody, poistenie pátrania a záchrany vrátane horskej služby, poistenie zmeškania dopravného prostriedku, poistenie pre prípad prerušenia cesty. Bez spoluúčasti.
  Poistné až do 22 dní, oblasť Európa, zájazd v hodnote do 500 €  23,50 €
Čítať ďalej: Cestovné poistenie pre rekreačný jachting

svadba pri mori, svadobná cesta na lodi, svadba na lodi

 

Láka Vás svadba na exotickom mieste? Vôňa mora, palmy, piesočná pláž a láska Vášho života? Známa i neznáma Európa a Stredomorie, Karibik plný života, rajská Polynézia, perly Indického oceánu, tajomná Srí Lanka či exotická Afrika.

Svoju svadbu môžete spojiť so svadobnou cestou na plachetnici či na luxusnej motorovej jachte, ktorá je symbolom jedinečnej výnimočnosti, romantiky a sveta filmových hviezd.

Uniknite s nami davu a nude všednosti. Prežite svoj romantický sen a ...live for the moment.

Informačný leták na stiahnutie.

Neváhajte a kontaktujte nás, radi premeníme Vaše sny na skutočnosť!

Online rezervácia

Prospekty lodí

Bližšie info o lodiach na stiahnutie.

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Poistenie lode a posádky

MAXO s.r.o.
Černyševského 26
851 01 Bratislava
tel: 02 62 522 722
mob: 0917 630 217
 yachting@maxo.sk
MAXO na Facebooku
skype: maxo.yachting maxo.yachting

Slovak Croatian English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top