Kondičná plavba na získanie pokročilých skúseností počas atraktívneho jachtárskeho podujatia Gentleman Sailing 2017 je určená absolventom kapitánskeho kurzu, ktorí si ešte netrúfajú sami vyplávať na more a tiež kapitánom, ktorí sa z rôznych dôvodov dlhšiu dobu neplavili a radi by si osviežili svoje vedomosti a zručnosti.

Pod vedením  skúseného inštruktora si osvojíte správne návyky pri parkovaní a vyväzovaní lode v rôznych podmienkach a situáciách, naučíte sa správne trimovať plachty pri rôznej sile a smere vetra. Získate praktickú skúsenosť s plavbou a obratmi pri bočnom, zadnom vetre i protivetre. Naučíte sa plánovať trasy, vybrať vhodné kotvisko, pracovať s mapami a pilotmi, sebavedomejšie sa rozhodovať pri zohľadnení rôznych okolností. Pozornosť bude venovaná aj technickým aspektom chartrovania lodí - dozviete sa, na čo si dávať pozor pri preberaní lode aj ako riešiť najčastejšie technické problémy. Vyskúšate si tiež plavbu v noci a plavbu so spinakrom.  

V neposlednom rade budete mať možnosť zažiť atmosféru regaty, zvýšený adrenalín pri predštartovných manévroch a na cieľovej čiare a stretnúť sa s mnohými  skúsenými jachtármi. Výnimočné je taktiež slávnostné zahájenie regaty a vyhlásenie výsledkov, podporené typickými chorvátskymi gurmánskymi zážitkami.


Kedy: 20.5.-27.5.2017
Kde: Marina Seget Donji/ Trogir,  Chorvátsko
Loď: Sun Odyssey 439 (2012, 4 kajuty, 8+2, 2 WC, rolovacie plachty, bimini, sprayhood)
Kapitán: skúsený inštruktor uznaný Námorným úradom SR
Koľko: účastnícky poplatok 780 € zahŕňa prenájom lode (1 lôžko v dvojlôžkovej kajute), spinaker, záverečné čistenie, doplnenie paliva, prístavné poplatky, lekár, inštruktor, úvodná a záverečná slávnostná večera, profesionálne  fotky na DVD,  polokošeľa s logom regaty,  parkovanie v maríne

 Prihláškacaptcha
Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

MAXO s.r.o.
Černyševského 26
851 01 Bratislava
tel: 02 62 522 722
mob: 0917 630 217
 yachting@maxo.sk
MAXO na Facebooku
skype: maxo.yachting maxo.yachting

Slovak Croatian English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top