• Balaton
  • Balaton
  • Balaton
  • Balaton

Developed by jtemplate

Praktickú skúšku, ktorá je potrebná k vydaniu osvedčenia pre vedenie námorného rekreačného plavidla, je možné absolvovať aj na Balatone. Výcvik je zameraný najmä na bezpečnosť plavby, manévrovanie s plachetnicou a optimálne nastavovanie plachiet. Vzhľadom na obmedzenú veľkosť vodnej plochy a dobu trvania praktického výcviku nie je možné naplávať počas výcviku 200 námorných míľ, ktoré sú podmienkou pre vydanie preukazu.

Cena výcviku: 170 € / osoba
V cene výcviku je zahrnutý prenájom lode, inštruktor, všetka administratíva súvisiaca s výcvikom a praktickou skúškou. V cene kurzu nie je zahrnutá doprava a strava pre účastníkov kurzu.


Výcvik začína ráno o 9:00 hod. krátkou teoretickou inštruktážou, ktorá bude pokračovať praktickými nácvikmi na plachetnici.

So sebou si zoberte pitný režim a ľahké občerstvenie, oblečenie vhodné na loď, topánky (ktorých podrážka nezanecháva stopy na palube), plavky (ak by ste sa chceli okúpať), šiltovku, slnečné okuliare a odporúčame Vám zobrať si zopár forintov. V reštauráciách môžete platiť aj eurami, ale kurz je nevýhodnejší ako v zmenárni. Platobné karty neradi akceptujú.

Predpokladaný program výcviku:
6:00 odchod z Bratislavy na Balatón
8:30 príchod do maríny a prevzatie lode
9:00 – 16:00 praktický výcvik
17:00 odovzdanie lode a ukončenie praktickej skúšky
18:00 odchod do Bratislavy

Poplatok za kurz uhraďte prevodom na bankový účet v Tatrabanke: IBAN SK72 1100 0000 0026 2983 3623. Do poznámky pre prijímateľa uveďte svoje meno pre ľahšiu identifikáciu. Prihláška je záväzná po prijatí potvrdzovacieho emailu a úhrade kurzového poplatku. V prípade neúčasti a storna menej než 3 pracovných dní pred kurzom sa kurzový poplatok nevracia.

Prihláška


captcha
Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

MAXO s.r.o.
Černyševského 26
851 01 Bratislava
tel: 02 62 522 722
mob: 0917 630 217
 yachting@maxo.sk
MAXO na Facebooku
skype: maxo.yachting maxo.yachting

Slovak Croatian English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top